Sepetiniz Bos
Hakkımızda

Firmamız Hakkında

TARİHİMİZ

Merkezi İstanbul / Kadıköy'de bulunan Gençdal Dayanıklı Tüketim Malları Ltd.Şti. olarak beyaz eşya ve elektronik sektöründe profesyonel kadromuz ile 1997 yılından itibaren toptan-perakende müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Bunun yanı sıra 2005 yılından beri internette faaliyet gösteren E-Ticaret sitelerine de tedarikçi firma olarak ürün desteği sağlamaktayız.
Firma olarak, 1997 yılından bu yana müşteri odaklı yönetim anlayışı ile beyaz eşya ve elektronik sektöründe Avrupa ve Dünyanın önde gelen üreticilerine ait ürünleri; dağıtım,satış ve pazarlama faaliyetlerini yerine getirmeye devam etmekteyiz.

 


AMACIMIZ
     

Siz değerli müşterilerimize; sanal mağazacılık alanında faaliyetlerine henüz yeni başlayan
 
online alışveriş sitemiz ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurma gayesiyle, beyaz eşya ve elektronik ürün gamında en uygun fiyatlar ile hizmet vermektir.
 
 
; piyasanın nitelikli ve kaliteli ürünlerini bünyesinde bulundurarak ve teknolojiyi çok iyi kullanarak müşterilerine daima en iyi hizmeti vermek iddiasındadır.
Müşterilerimizn velinimetimiz olduğu anlayışını yitirmeden, müşterilerimizn beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizn yanında olmak görevimizdir.
Bizler "kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti" ni bir yaşam biçimi olarak benimsedik.


Ucuz Beyaz Eşya Gençdal Day.Tük.Mal.Elek.San. ve Tic.Ltd.Şti' nin tescilli markasıdır

Gençdal Day.Tük.Mal.Elek.San. ve Tic.Ltd.Şti Kuruluşudur.

Tüm Hakları Gençdal Day.Tük.Mal.Elek.San. ve Tic.Ltd.Şti.'ne Aittir.